„Zwierzę jest nam bliższe niźli anioł, choć bardziej niepojęte”

Gabinet Weterynaryjny PEREŁKA

Gabinet Weterynaryjny PEREŁKA powstał w lipcu 2006r. na miejscu innego gabientu jeszcze pod jego nazwą. Oficjalne otwarcie PEREŁKI miało miejsce 25. października 2006r. i było to spełnieniem marzenia nie tylko mojego jako lekarza weterynarii czy osobistego, ale także marzenia mojego Taty, który patrzy na swoje zrealizowane marzenie z "niebieskiego okna", a któremu PEREŁKĘ zadedykowałam. 

A jak już jestem przy nazwie...miał być Baset :) Mój Tato zaprojektował nawet znaczek lecznicy, choć krzywo patrzył na mój pomysł...i miał rację. Zaczęłam myśleć, a nie kierować się sentymentem do rasy. I tak za radą koleżanki nazwa wzięła swój początek od imienia zwierzaka, od którego zaczęła się moja przygoda z weterynarią - Perełka, moja pierwsza, kochana sunia. U Taty pojawił się uśmiech, bo i Jego pierwszym psem była Perełka. A dodać także powinnam, że z greckiego Małgorzata to perła, a i bardzo bym chciała by lecznica była perełką i każdy zwierzak tu przychodzący.

Gabinet stopniowo rozwijał się...najpierw pojawił się w 2008 roku sklepik zoologiczny z pielęgniarką Kasią. Potem był remont pod wpływem, którego wyłonił się gabinet zabiegowy. W 2016 roku idąc za potrzebą stworzenia małego szpitalapowstał nowy gabinet zabiegowy, a miejsce starego zajął właśnie szpital.

Stopniowo Perełka zmienia się i rozwija po to by Państwa Zwierzakom służyć jak najlepiej :)

 

 

© 2013-2019 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl